Teenused

Ventilatsioon

Tänapäeval ei kujuta me ette ühtegi hoonet ilma korraliku ventilatsioonisüsteemita, mis laseb meil elada ning töötada puhta õhuga keskkonnas. Korralikust ventilatsioonist sõltub nii ehitise kui ka selle elanike tervis. Õigesti projekteeritud ja oma ala spetsialistide poolt paigaldatud ventilatsioonisüsteem tagab ruumides puhta õhu, tekitab vähe müra ja on kergesti hooldatav. Paigaldame ventilatsioone igat tüüpi hoonetele, nii era- kui ka ühiskondlikele- ja ärihoonetele.

Jahutus

Hea sisekliima saavutamiseks tuleb küte, ventilatsioon ja jahutus omavahel siduda. Korraliku jahutusseadmega on võimalik vähendada ruumi õhu niiskust, samuti ebameeldivaid lõhnu. Ühtlasi on õige kütte-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide kavandamine hoone madalate kasutuskulude eelduseks, andes hoonetele võimalikult pika eluea.

Kesktolmuimeja

Kesktolmuimejaga koristades on mitmeid eeliseid tavalise tolmuimeja ees:

  • ruumid saavad puhtamaks ning paraneb siseõhu kvaliteet, kuna erinevalt tavalisest tolmuimejast ei puhuta koristamiseks kasutatavat õhku ruumi tagasi,
  • kuna tolmuimeja keskseade on paigaldatud eluruumidest eemale, siis väheneb oluliselt ka ruumides tekkinud müra,
  • hea planeerimise korral on tõmbevoolikut kerge ja mugav kasutada,
  • kesktolmuimeja eluiga on tavaliselt mitu korda pikem kui tavalisel tolmuimejal.

Teemantpuurimine

Kasutame oma töös ventilatsiooni- ja muude avade jaoks teemantpuurimist, mis võimaldab lõigata siledate lõikeservadega auke raudbetoon- ja kivikonstruktsioonidesse. Teemantpuurimine toimib veega, võimaldades samaaegselt jahutada tera ning vähendada tolmu tekkimist. Teatud juhul on võimalik puurida ka ilma veeta, vältimaks võimalikke veekahjustusi.

air@air.ee | +372 513 4456